Vester TKM

KOOPIAMASINATE JA LASERPRINTERITE KASSETTE SAAB TÄITA JA TAASTADA, MIDA ME KA TEEME.

   Tühjaks käinud toonerikassette pole otstarbekas alati ära visata, kuna paljusid neist saab korduvalt tooneriga laadida. Töö käigus kulutatakse kasseti põhikomponentidest ära ainult tooner, teised osad kuluvad vaid osaliselt.
   Lisaks kasseti laadimisele uue tooneriga on võimalik vahetada ka teisi kasseti osi, s.t. renoveerida tahmakassett täielikult. Tahmakassettide renoveerimisega säästate loodust, aega ja raha.
  Korduvlaetavaid tahmakassette esineb paljude tootjate laserprinteritel, laserfaksidel ja koopiamasinatel, tuntumatest näiteks Canon, Epson, Hewlett Packard, Konica-Minolta, Sharp ja Xerox kassetid.
  Toonerikassettide laadimine on eriti levinud USA-s, kus pööratakse suurt tähelepanu keskkonnakaitsele ja kokkuhoiule. Teenus kogub populaarsust ka Eestis, sest laadimise hinnad on kuni poole võrra soodsamad uute kassettide hindadest.
  Spetsiaalsed kassettide ümbertöötlemise programmid on kõigil suurtel tootjatel nagu Canon, Hewlett Packard ja Xerox, kes kasutavad vanade kassettide detaile uute valmistamisel ja säästavad niiviisi tootmisressursse. Paljude uute toonerikassettide karbist võite leida palve saata tühjaks käinud kassett tagasi tootjale.

 

Main Menu