Vester TKM

Metallitöömasinad ja seadmed, metallitööpingid

Alates 2006. aastast tegeleme uue tegevusalana metallitöömasinate, metallilõikepinkide, lõikeriistade ja tarvikute müügiga. K

Enamjaolt turustame saksa firma Stürmer Maschinen GmbH tööpinke ja tarvikuid, lisaks saksa firma PROXXON GmbH minitööpinke ja tarvikuid samuti mõnede teiste firmade omi. Stürmer Maschinen GmbH müüb oma toodangut kaubamärkide OPTIMUM ja QUANTUM nime all, samuti kuuluvad sinna kontserni sellied kaubamärgid nagu METALLKRAFT, AIRKRAFT, SCHWEISSKRAFT, REHM, UNIKRAFT, HOLZSTAR, HOLZKRAFT, MiniMax, CASADEI, TERSA, FINI.

PROXXON GmbH müüb oma toodangut PROXXON MICROMOT ja PROXXON INDUSTRIAL kaubamärgi all.  Meie kodulehel on esindatud ainult väike osa nimetatud firmade toodangust, kuna oleme põhiliselt spetsialiseerunud väikeste tööpinkide müümisele hobikasutajatele ja väikefirmadele, koolidele ja õppetöökodadele. Oleme leidnud, et just see sektor on jäänud unarusse ja üritame omalt poolt asja parandada. Ülaltoodu ei tähenda muidugi, et me pole nõus suuremaid seadmeid soovi korral tarnima. Põhiliselt käib seadmete tarnimine tellimise peale, sest hetkel meil puudub piisavalt suur ruum seadmete ladustamiseks. Kõik pakutavad tööpingid omavad CE märgistust.

Kõik kodulehel toodud tööpinkide hinnad on ilma käibemaksu ja transpordikuludeta.

Soovi korral võite tutvuda kogu OPTIMUM-i, METALLKRAFT-i, AIRKRAFT-i, SCHWEISSKRAFT-i, REHM-i, UNIKRAFT-i pakutava tootevalikuga, laadides alla vastava täieliku tootekataloogi PDF formaadis  ALLALAADIMINE rubriigist.

PROXXON-i toodanguga saate tutvuda, laadides alla täieliku tootekatalogi minitööpinkide ja seadmete ning tarvikute kohta PDF formaadis: eesti, vene, inglise või siis saksa keeles ALLALAADIMISE rubriigist

Andmete täpsustamiseks või lisainformatsiooni saamiseks võtke meiega palun julgesti ühendust.

Main Menu